אודותינו

דף הבית / אודותינו
טופליד הוא פרויקט של חברת אינפוגיימס שנוסדה בשנת 2006 כחברה ישראלית שפועלת בתחום פיתוח וקידום אתרים במערב אירופה. היום חברת אינפוגיימס מעניקה מגוון רחב של שירותי אנטרנט, סליקה ופתרונות תשלום, פיתוח וקידום אתרים, פרסום גם בישראל.
לחברה רשת מדיה משלה שנקראת Advertnetwork. רשת מדיה Advertnetwork הוא פרויקט שמטרתו הרחבת שטחי פרסום של החברה. Advertnetwork היא שותפה אסטרטגית של כמעט כל חברות הבנות של אינפוגיימס. Advertnetwork היא רשת סגורה. כלומר, זאת לא רשת חליפין אלה רשת מדיה פרטית שכל החשיפות הם ברשות החברה בלבד ולא מתחלקים בין האתרים שהם שותפים ברשת. נכון לעכשיו Advertnetwork משתף פעולה בתחום פרסום מקוון עם כ -800 אתרים בינוניים וגדולים.

כמו כן חברה עובדת בשיתוף עם מגוון רחב של חברות מדיה אחרות שמאפשר גם לטופליד לספק ללקוחותיה לידים בכמויות גדולים. הניסיון של חברת אינפוגיימס נותן לה אפשרות לעבוד עם כל סוגי חברות פרסום בכל רחבי עולם וגם מה שחשוב בישראל עם מיגזרים שונים.

אנחנו מאמינים שנוכל להיות מועילים עבור העסק שלך.

כדאי לפרסם בשיטת לידים

שמונים ושלוש אחוז מבעלי עסקים שמפרסמים עסק שלהם באינטרנט טוענים שקידום עסק על ידי לידים הוא יעיל ביותר ונוח לניהול וניתוח כדאיות השקעה

הוסף למועדפים

לקוחות חדשים

בין לקוחותינו הנמנים מאות עסקים בינוניים וגדולים שרואים אותנו כשותפים האסטרטגים שלהם. ואנחנו עושים הכל כדי שלקוחות שלנו יהיו מרוצים תמיד
אודותינו